GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Parti porslin 10313140
nr 1031 3140
Parti porslin
4 delar, Kina, 1700-/1800-tal
Kondition: nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 april 2016
kl 18:31:46
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr